KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 13407346
nr 1340 7346
Michael Whelan
(f. 1950), USA
Tryck, Signerad, numrerad 198/500. Motivet: 60x41cm
Michael Whelan, amerikansk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:42:16
6/8 21:58:06